Warsztaty instruktorskie - Warmiński folklor taneczny22 Marca 2019

 

Z przykrością informuję, że planowane warsztaty "Warmiński folklor taneczny" w Koszęcinie w terminie 22 - 24 marca 2019r. niestety nie odbędą się z powodów organizacyjnych.

 

Polska Sekcja CIOFF®, wraz z Komisją ds. Edukacji i Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk" serdecznie zapraszają na warsztaty z cyklu tańce regionalne, pt. "Warmiński folklor taneczny", które odbędą się 22-24 marca 2019r. w Koszęcinie.

Zajęcia praktyczne poświęcone będą tematyce kroków i figur tańców warmińskich, technice ich wykonywania jak również możliwości wykorzystania tych tańców w opracowaniach scenicznych oraz problemom związanym z wykorzystywaniem różnych technik tanecznych do jego nauczania.

Warsztaty adresowane są do wszystkich tancerzy, nauczycieli oraz instruktorów tańca a w szczególności do osób prowadzących taneczne zespoły folklorystyczne oraz instruktorów i zajmujących się szkoleniem par turniejowych w tańcach polskich.

Planowana tematyka:
zajęcia poświęcone tańcom warmińskim – prowadzący – Mariusz Krupiński
zajęcia poświęcone zabawom warmińskim, strojom i zwyczajom prowadzący – Jadwiga Orzołek
podstawy techniki tańca współczesnego jako technika uzupełniająca oraz możliwości jej wykorzystania w nauczaniu tańców warmińskich – prowadząca – Katarzyna Migała Skawińska

 

Powrót